הכנות ותכנון הטיסה

תכנון מוקדם ואישי עבור הטסת בעלי חיים הינו תנאי הכרחי להשלמת תהליך ההטסה באופן מוצלח וחלק. תהליך זה הינו מאתגר ומצריך הכנה שונה בהתאם לבעל החיים שברשותכם, שכן הטסת כלב מסוג לברדור שונה מהטסת פינצ'ר, ואלו כמובן שונות בתכלית מהטסת חתול. גם מדינת היעד מהווה שיקול משמעותי, והגירה ללונדון דורשת תכנון שונה מהגירה לניו יורק או ברלין, למשל.

יתרה מזאת, אנו מעוניינים שחיית המחמד שלנו לא רק תעבור בשלום את הטיסה והבירוקרטיה הכרוכה בה ובכניסה למדינת היעד. המטרה שלנו היא להבטיח את התאקלמותה בארץ החדשה בצורה מהירה והחלקה ביותר, כאשר חווית הטיסה הרחק מאחוריה ולרשותה עומדים השירותים הווטרינריים הטובים ביותר בביתה החדש, וכשאתם מצוידים במידע על גינות הכלבים, פארקים, דוגווקרים וקאטסיטינג אמינים ומומלצים באזורכם.

לפני טיסה כל אחד מאיתנו מרגיש משהו שונה. חלקנו מאד אוהבים לטוס, ואילו אחרים חייבים כדור שינה בכדי לשרוד כמה שעות באוויר. עבור חיות המחמד שלנו, אין כל כך שאלה – הטיסה היא חוויה לא נעימה במיוחד.

אנו בפטפספורט מאמינים שחווית הטיסה של בעל החיים שלכם יכולה להשתפר פלאים, במידה ונהיה מצויידים בידע ובכלים המתאימים. לשם כך עלינו לבחור בקפידה את כלוב הטיסה המתאים ביותר, להכיר את המוצרים הנלווים המיועדים לספק נוחות והרגעה לכלב או לחתול, ולשאול את השאלות הנכונות כמו לטשטש או לא לטשטש, האם החיה צריכה לנסוע עמנו או בתא המטען ועוד.

דף זה מציע מגוון מאמרים, כתבות וסרטונים שיעודכנו לעיתים תכופות ויעזרו להבין כיצד ניתן להפוך את חווית הטיסה של חיית המחמד שלכם לנוחה ככל האפשר עבורם ואף עבורכם.

שירותי רילוקיישן מקיפים לכל בני הבית
שירותי רילוקשיין מקיפים לכל בני הבית
רילוקיישן לחיות מחמד הוא תהליך לא קל עבור חברינו הקטנים. ריחות, מראות וצלילים מוכרים מהווים את היסוד לתחושת הבטחון של כל חיית מחמד
עשרת הדברות להטסת חתול לחו"ל
עשרת הדברות להטסת חתול לחו"ל
הטסת חתול לחו"ל: מה חובה לעשות ומה אסור על מנת לצלוח את המשימה הכי טוב שאפשר
התאמת כלוב טיסה לכלב
התאמת כלוב טיסה לכלב
הטסת כלב לחו"ל: כיצד לבחור כלוב טיסה לכלב או מנשא המתאים לו ביותר ואלו קריטריונים צריך לקחת בחשבון
כלוב טיסה יכול להרגיש כמו בבית
כלוב טיסה הוא מסוג הדברים, לפחות עבור חיות מחמד, אותם אפשר לאהוב, אפשר לשנוא, אך אי אפשר להתעלם ממנו.
לטשטש או לא לטשטש?
טשטוש בעלי חיים לפני טיסה הוא נושא שנוי במחלוקת עם תומכים לכאן ולכאן. המוטיבציה שלנו ברורה– אנו חוששים מאי הנוחות והסטרס הצפויים לחיית המחמד שלנו בזמן הטיסה, והרדמה או טשטוש נראים כמו דרך קיצור מושלמת.
התאמת כלוב טיסה לחתול
הנחיות חברות התעופה לגבי כלוב הטסה
כלוב הטסה לחיית המחמד שלנו אמור להיות כמה שיותר נוח ומרווח, זה ברור. כשאנו בוחרים כלוב הטסה אנחנו למעשה מחליטים באיזו מחלקה בעל החיים שלנו יטוס...
רילוקיישן לחיות מחמד קצרות חוטם
רילוקיישן לכלב או חתול הוא תהליך לא פשוט המשתנה מבעל חיים אחד למשנהו, אבל בזנים מסויימים של חיות מחמד יש אפילו עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.
מתי להתחיל את ההכנות להטסת חיית מחמד
בעולם מושלם הטסת חיה הייתה עניין מאד פשוט - היינו קונים כלוב טיסה, לוקחים את חברינו הקטנים עימנו לשדה התעופה, עושים צ'ק אין משותף ואפילו מבקשים עבורם מושב ליד החלון...
השפעת תנאי מזג האוויר על הטסת חיות מחמד
הטסת חיות מחמד דורשת מאיתנו חשיבה על הפרטים הקטנים והיכרות מקיפה עם השוני שבין חווית הטיסה שלנו, לזו של חתול או כלב במטוס. 
התאמת כלוב טיסה לחתול
התאמת כלוב טיסה לחתול
הטסת חתול לחול: כיצד לבחור כלוב טיסה לחתול? מה צריך לעשות כדי להפוך את הכלוב לכמה שיותר נוח וביתי עבור החתול. היכנסו וקבלו את כל המידע הרלוונטי עבור הטסת חתולים וחיות לחו"ל
עשרת הדברות להטסת כלב לחו"ל
עשרת הדברות להטסת כלב לחו"ל
הטסת כלב לחו"ל: מהן עשרת הדיברות של הטסת כלב לחול. מה חייבים לעשות ומה אסור לעשות על מנת לצלוח את המשימה בקלות. קראו את המאמר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים להטיס כלב לחו"ל.
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם