השירותים שלנו

הכנה לטיסה ולנחיתה רכה

אנחנו בצוות Pet Passport מאמינים כי חווית טיסה טובה לחיית המחמד וגם לכם מתחילה בהכנה נכונה, ולכן כבר בפגישה הראשונה נשב יחד ובנוסף לכל הדרישות ״היבשות״, נעבור גם על כל מה שתוכלו לעשות מראש כדי להקל על עצמכם ועל חיית המחמד שלכם בהמשך.

כיצד להכין את חיית המחמד שלכם לשהות רגועה במנשא ההטסה, איך תרגילו אותה בצורה נכונה  לסביבה החדשה לאחר הנחיתה, ובהתאם למצבה הנפשי והבריאותי- צוות הווטרינרים שלנו יוכל גם להתאים פרוטוקול תרופתי לצורכי הרגעה במידת הצורך.

אנחנו מאמינים שידע נותן ביטחון, ואנחנו כאן כדי לתת לכם מהידע הרב שצברנו בנושא.

אנחנו מאמינים שעם ההכנה הנכונה לכם ולחיית המחמד שלכם יום הטיסה עצמו והתקופה שלפניו ואחריו, יכולים להפוך לרגועים ונינוחים יותר באופן משמעותי.

צוות Pet Passport זמין 24 שעות ביממה למקרי חירום ובמשך כל שעות היום לשאלות המטרידות אתכם בנוגע לחיית המחמד שלכם.

מסמכי הטסה

מסמכי הטסה לחו"ל יכולים להפוך למסע מורכב ומאתגר. אנחנו בפט פספורט מעוניינים להקל ולהנגיש עבורכם את הדרישות המיוחדות של כל מדינה ומדינה בתחום ייצוא ויבוא בעלי חיים.

אנו מציעים לכם שירות מוקפד ומקצועי המותאם לכל הצרכים הקשורים לבירוקרטיה, תעודות הבריאות הנדרשות, והזמן הנדרש להתכוננות מראש בעבור הגעה לכל מדינת יעד.
הצוות שלנו עוקב ומתעדכן בכל הקשור לדרישות הכניסה למדינות השונות ובכל פעם שיש שינויים במסמכים ובדרישות, אנו מודעים להם מראש ומספקים לך את המידע העדכני והמדויק.

אנו מתחייבים לשירות ללא פשרות וללא טעויות. נכונים ללוות אותך בכל שלב בתהליך, מהתכנון הראשוני ועד לרגע שבו אתה ובעלי חיים שלך חולפים את שערי המדינה.

אנו מבינים כי לפני מעבר בן מדינות או חופשה ארוכה המשאב החשוב ביותר שלכם הוא זמן ולכן אנו דואגים לעמוד בלוחות הזמנים בצורה מדויקת ואחראית, כדי שהטיסה של בעל החיים תתבצע כמתוכנן, ללא עיכובים או בעיות.

אנו לא נעזור רק במהלך ההטסה, אלא נשארים זמינים גם לאחר סיום הטיסה, במקרה של כל שאלה או בעיה, תוכל לפנות אלינו ונסייע לך.

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם משרדים ממשלתיים בארץ ובחו"ל כדי לספק לכם את המידע הדרוש לטיסה ולפתור כל בעיה שעלולה להתתעורר בתהליך. הטיפול בתעודות בריאות, פנקסי חיסונים בינלאומיים ובדיקות מיוחדות מהווים חלק משמעותי מהשירות שלנו וההתמחות שלנו.

בעזרת השירות שלנו תוכלו להתמקד בהכנה לטיסה שלכם, בידיעה שצוותנו ומשקיע מאמץ רב כדי להפוך את כל התהליך לחוויה נעימה ונוחה עבורכם ועבור בעל החיים שלכם.

התאמת ציוד טיסה

בהליך ההטיסה עם בעלי החיים, אתם כבעלים נפגשים עם האתגר התמידי של התאמת הציוד לצרכי בעלי החיים בדרך הטובה ביותר. זהו חלק שמרגיש זניח אך מאוד משמעותי עבור חווית הטיסה של בעל החיים שלכם והסתגלותו לחיים לאחר הטיסה.
ההתלבטות בין השימוש במנשא או בכלוב הפכה לשאלה מרכזית בתחום והשירות שלנו עוזר לכם להתמודד עם האתגר זה על מנת לספק לך ולבעלי החיים שלך את החווית הטיסה הטובה ביותר.

הצוות שלנו יעזור לכם להתמודד עם השאלה המורכבת – מנשא או כלוב? כל סוג ציוד מגיע עם יתרונות וחסרונות, ולכן אנו עוקבים אחרי האפשריות החדשות והפיתוחים הטכנולוגים המתקדמים ביותר שמטרתם להבטיח את כמות הסטרס המינימלית עבור בעל החיים שלכם.

אנו מתעסקים בהתאמה מדויקת של מצע, מזון ומים כך שבעלי החיים יחוו את הטיסה באופן נעים ורגוע. בתהליך התכנון, אנו שמים דגש רב על בתחושת בעלי החיים והרגליהם היומיומיים.
אופן הפעולה זה מספק חוויה טובה ובטוחה לשני הצדדים – עבורכם ועבור בעל החיים שלכם.
צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב בתחום, ולכן אנו יכולים להבטיח שתקבלו את הייעוץ והשירות המקצועי ביותר. אנו יודעים כיצד להתמודד עם האתגרים השונים ולמצוא פתרונות המותאמים אישית לכל לקוח.

אנו לא רק מתמחים בהתאמת הציוד, אלא גם מספקים ייעוץ וטיפול וטרינרי על ידי מומחים בתחום. כך, אנו מבטיחים כי בעלי החיים שלך יהיו במצב הטוב ביותר לפני, במהלך ואחרי הטיסה.

בטחונו ושלומו של בעל החיים שלך הם עדיפותנו הגבוהה. ואנו מונעים מתחושת שליחות בהבטחת הביטחון והרוגע של בעלי החיים שלכם במסע לחו"ל.

טיפול בסידורי טיסה

במערכה המורכבת של טיסה עם בעלי חיים, אנו יכולים לסייע לכם בטיפול בסידורי טיסה עבור בעל החיים שלכם ועבורכם מטרה להמעיט בבעיות שעלולות לצוץ במסע זה ואף להוריד את המעמסה זאת מכם, הבעלים האוהבים של חיות המחמד אשר טסות. את הפעולה הזאת אנו מבצעים במספר ערוצים :

קשרים עם סוכני נסיעות:
שירות הטיפול בסידורי טיסה שלנו כולל קשרים ישירים עם סוכני נסיעות במטרה לספק לך חווית טיסה חלקה ונעימה. אנו עוברים על כל הסידורים הנדרשים ומתעדכנים בשינויים אחרונים, כדי להבטיח שהכל יתנהל כפי שצפית ללא תקלות.

במקרים של יעדים פשוטים, אנו מספקים סיוע בהזמנת טיסות, קניית כרטיסי טיסה, ובדיקת נתיבי טיסה אידיאלים עבורכם ועבור חיות המחמד שלכם.
ביעדים מורכבים יותר, התחשבות בצרכי בני המשפחה ובבעלי החיים היא חשובה מאוד. עם הבנה מעמיקה של התהליכים הביורוקרטיים, אנו מבצעים הזמנות, תיקונים, וכל אשר נדרש כדי להבטיח את הטיסה והגעה בדרך הטובה ביותר.

יעדים מורכבים להטסה:
כאשר מדובר ביעדים מורכבים יותר,בדרך כלל מעבר לאיחוד האירופאי, ישנה התמודדות עם משרדים בחו"ל וחברות תעופה אשר מתנהלות עם תקנות ודרישות מסוימות. זהו המקום בו ניסיון ההטסה שלנו מהווה יתרון גדול, ואנו מספקים ידע מעמיק על דרישות הטיסה לבעלי חיים במדינות השונות.

שירות ייעוץ והתאמה אישית:
צוות הייעוץ שלנו מתעסק בהמלצות מקצועיות ותשובות לשאלות הקשורות לטיסה עם בעלי חיים. כל פיסת מידע רלוונטית בתחום, מהווה הבטחה להגעה ליעד עם מינימום בעיות.

הבטחת הבטחון שלך ושל בעל החיים שלך חשובה לנו במיוחד, ולכן אנו מתחייבים לך לספק שירות מקצועי ובטוח לבעלי חיים שלך.

שירותים וטרינריים

הבדיקה הרפואית היא דרישה של כל מדינה אליה נטוס עם חיית המחמד שלנו.

במהלך הבדיקות הרפואיות שלנו נשיג שתי מטרות עיקריות:

  1. נוודא שחיית המחמד שלכם במצב בריאותי תקין, ושטיסה לא תסתכן את בריאותה.
  2. נוודא שחיית המחמד עומדת בכל התנאים של מדינת היעד שלכם, כדי להסיר כל סיכוי של סירוב כניסה עם נחיתתכם.

לאחר הבדיקה הרפואית הווטרינר שלנו יוכל לאשר שהדרישות מולאו ולחתום על המסמכים הרפואיים בתיקיית הטיסה שנכין עבורכם.

השירות הזה אשר מתבצע על ידי הוטרינרים שלנו מאפשר לנו למלא את כל הצרכים שלכם לקראת הטיסה עם חיית המחמד תחת קורת גג אחת, כך שיש תמיד תיאום מלא בין צוות הווטרינרים האחראיים על הצד הרפואי, ובין צוות יועצי הטיסה האחראיים על הצד הבירוקרטי והארגוני.

ליווי רפואי למרכזי רפואה וטרינרית בעולם
ב-Pet passport צוות וטרינרים מקצועי הנמצא בקשר רציף עם המרכזים הווטרינרים הגדולים בעולם. במסגרת קשר זה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי וחוות דעת מקצועית ממומחים בעלי שם בכל תחום וטרינרי, ובמידת הצורך נוכל גם לדאוג להטסה רפואית לקבלת טיפול מתקדם כאשר זה אינו מצוי בישראל.

במקרים שמצריכים השגחה רפואית צמודה במהלך הטיסה, נוכל להציע גם ליווי וטרינר אישי אשר ידאג לאורך כל התהליך לייצובו וטיפולו של בעל החיים לפני, במהלך ולאחר ההגעה ליעד.

הטסת חיות מחמד ללא בעלים

ההטסה של בעלי חיים ללא בעליהם היא משימה מורכבת אך לא בלתי אפשרית, במקרים מסויימים גם הכרחית. המשימה הזאת דורשת ידע מעמיק וכניסה רצינית לפרטים הקטנים ביותר. במסגרת שירותנו הייחודי, אנו מספקים שירות מקצועי ויעיל שמטרתו לספק לבעלי חיים את החוויה הטובה ביותר במהלך ההטסה.

בתהליך המורכב של הטסת בעל חיים ללא הבעלים, בעל החיים מכונה "מטען רשמי" והטסה שלו כרוכה בדרישות יוצאות דופן. בשירותנו, אנו מיישמים את כל הידע הדרוש שיש בידנו על מנת להתמודד עם כל אחת מהדרישות, כך שניתן יהיה להבטיח את זכויות בעלי החיים והמעמד המשפטי שלו בהליך ההטסה.

להביא בעלי חיים ללא בעליהם דורש ארגון מקצועי. אנו נוכל להוביל אותך דרך כל התהליכים, החל מקביעת המסלול, דרך הקניית כרטיסים ועד להסדרת מעמדם של בעלי החיים שלכם במערכת התעופה.

בשירותנו, אנו מתחילים מלדאוג לתקשורת עם חברת התעופה והמשרדים הממשלתיים כבר בשלב התכנון. בשלב זה אנו נדאג לקבל אישורים ולהתמודד עם כל שינוי ובעיה שתתעורר בזמן אמת. נשמור על התקשורת פתוחה וזמינה לך כדי לוודא שכל הדברים יתרחשו כמתוכנן.

לרוב בעלים אינם יכולים לעשות את התהליך המורכב הזה בעצמם. שירותנו הוא לא רק ייעוץ אלא כלי חיוני להטסה ללא בעיות. כך, נבטיח עבודה מקצועית שתאפשר לכם טיסה נעימה ופשוטה בידיעה כי בעלי החיים האהובים שלכם יגיעו ליעדם בבטחה ובשלום.

שירות ליווי רפואי לטיסה

לא יכולים לטוס עם בעל החיים שלכם? טסתם והשהות מתארכת והייתם רוצים לצרף אליכם את חברכם הטוב? הצוות של פט פספורט ישמח לסייע לכם ולטוס עם בעל החיים האהוב שלכם ישירות אליכם.

במסגרת הליווי הצוות שלנו אשר מורכב מוטרינרים, טכנאיות וטרינריות ויועצות טיסה דואגות ללוות את בעל החיים שלכם ליעד מהארץ.

מעבר לכך, אנחנו ב Pet Passport משתפים פעולה עם סוכנות נסיעות המיומנת בנהלי הטסה וחברות התעופה השונות.
דרכנו תוכלו לבצע הזמנה לכל חברת תעופה עבור בעל החיים ועבור המשפחה כולה.
בנוסף, נוכל לייעץ לכם אילו חברות תעופה הן הידידותיות והמומלצות ביותר לטיסה עם חיות מחמד, והיכן תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר.

ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם