נחיתה וחיים חדשים

לאחר שעברנו את שלב הטיסה, אנו רוצים להתאחד במהירות עם חיית המחמד האהובה שלנו. בשלב זה אנו רוצים להיות מצוידים בכל המידע הנדרש בכדי לקבל את פני החיה, ולעבור עימה בקלות ובמהירות את שלב הבידוק הוטרינרי שלפני הכניסה למדינת היעד.

איך זה בדיוק קורה? האם יש הבדלים בין נמלי תעופה שונים וחברות התעופה השונות? כיצד משפיע נחיתה רכה ואיחוד מהיר על חווית הטיסה עצמה של בעל החיים שלנו? והכי חשוב, מה יקרה עכשיו בטרמינל?

התאקלמות בעל החיים במדינת היעד עשויה להיות קשה ואיטית, או הזדמנות נהדרת לחיים חדשים ומרגשים. זה תלוי רק בנו ובמידע שנהיה מצויידים בו בעת ההגעה לביתנו החדש.

ברוב המדינות איכות החיים של חיות המחמד לא נופלת מזו שבישראל, ולעיתים אף עולה עליה. ערים רבות מציעות פארקים וטיולים משותפים לכלבים, שירותי בייביסיטר לחתולים ושירותים ווטרינריים מהמעלה הראשונה. יחד עם זאת, החוקים טיפה שונים בכל מקום, ואנו עלולים להיתקל בתקנות מיוחדות לבעלי חיים שלא היינו מעלים על דעתנו, הרגלים משונים של בעלי כלבים או מוזרויות שונות שעשויות לתפוס אותנו לא מוכנים ולסבך את התאלקמות חיית המחמד שלנו, כאשר מכל אלו היינו יכולים להימנע עם קצת ידע מוקדם.

דף זה מציע מגוון מאמרים, כתבות וסרטונים שיעודכנו לעיתים תכופות ויעזרו לכם להכיר את המנהגים השגורים במדינות היעד השונות, שירותים ווטרינריים מומלצים ופינוקים שונים שכל מקום מציע, כך שהנחיתה והחיים החדשים שלכם עם חיית המחמד שלכם יהיו מרגשים, מהנים ונטולי דאגות.

שירותי רילוקיישן מקיפים לכל בני הבית
שירותי רילוקשיין מקיפים לכל בני הבית
רילוקיישן לחיות מחמד הוא תהליך לא קל עבור חברינו הקטנים. ריחות, מראות וצלילים מוכרים מהווים את היסוד לתחושת הבטחון של כל חיית מחמד
כיצד אסייע לחיית המחמד שלי להסתגל לרילוקיישן
רילוקיישן לחיות מחמד הוא תהליך לא קל עבור חברינו הקטנים. ריחות, מראות וצלילים מוכרים מהווים את היסוד לתחושת הבטחון של כל חיית מחמד
הנחיות להאכלת חיות מחמד לאחר טיסה
הטסת חיית המחמד הסתיימה, או לפחות השלב המוטס שלה. כעת אתם מבקשים להתאחד עם חברכם הקטן.
נחיתה קלה – אתרים שיעזרו לכם להתמקם טוב יותר במדינת היעד
הטסת בעל חיים לחוץ לארץ: איך גורמים לכל הסיפור להיות פשוט יותר ולנחיתה להיות חלקה וקלה. מה חשוב לכם לדעת על מדינת היעד ואילו אתרים יעזרו לכם להתמקם טוב יותר עם הכלב או החתול שלכם.
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם