נחיתה קלה – אתרים שיעזרו לכם להתמקם טוב יותר במדינת היעד

הטסת בעל חיים לחוץ לארץ: איך גורמים לכל הסיפור להיות פשוט יותר ולנחיתה להיות חלקה וקלה. מה חשוב לכם לדעת על מדינת היעד ואילו אתרים יעזרו לכם להתמקם טוב יותר עם הכלב או החתול שלכם.

פארקים מוצלחים לחבריכם השעירים

הגעתם למדינה חדשה? עדיין לא מכירים היטב את האזור באתר הנ"ל תוכלו למצוא פארק כלבים מומלץ .האתר מרכז טיפים לגבי פארקים בארצות הברית וקנדה: http://www.dogpark.com

אתרים ידידותיים לבעלי חיים

אתם עומדים לטוס או לטייל עם בעל חיים? מתכננים עצירה בדרך ליעד בבית מלון? אתר זה מרכז עבורכם מסעדות, בתי מלון, אתרים ואטרקציות נוספות ידידותיות לבעלי חיים ברחבי ארצות הברית: http://www.dogfriendly.com

אתר נוסף דומה המכיל בתוכו גם יעדים במקסיקו: http://www.takeyourpet.com

וטרינר

הגעתם למדינה חדשה ואינכם בטוחים היכן יש וטרינר קרוב? מה השירותים הניתנים במרפאה הקרובה? אתר זה מאתר לכם וטרינר, מרפאה או בית חולים וטרינרי על פי מיקומכם בארצות הברית ובקנדה:

http://www.findavet.us

http://www.healthypet.com/Accreditation/HospitalSearch.aspx

מציאת וטרינר באנגליה: http://www.any-uk-vet.co.uk/index.htm

http://www.veterinary-direct.com

מדריך כללי לשירותים שונים ברחבי העולם

http://www.bringfido.com

ציוד לבעלי חיים

חנויות לציוד לבעלי חיים פזורות בכל העולם ובאופן יחסי קל לאתר אותם ,עם ההגעה למדינה זרה יש צורך בציוד בסיסי רב, שכן קשה וכבד להביא עמנו מזון, ארגז צרכים, מזרן וכו' מהארץ בשל מגבלות משקל וייבוא מזון. באתרים הללו תוכלו להזמין ברשת ציוד הכרחי עוד לפני הגעתכם ולהיות בטוחים כי לא יחסר לחיית המחמד שלכם דבר עם קליטתה בארץ החדשה.

אתר בריטי: http://www.petplanet.co.uk

ציוד לבעלי חיים בארה"ב: http://www.petsmart.com

ציוד לבעלי חיים בגרמניה: http://www.zooplus.de

ציוד לבעלי חיים בהונגריה: http://www.hungarianpetnet.com/shop

ציוד לבעלי חיים בקנדה: http://www.petland.ca

ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

מאמרים נוספים

הטסת חיות שונות
בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה במספר האנשים הבוחרים להחזיק בחיות מחמד... פחות שגרתיות, בין אם זה תוכים, ארנבים, חמוסים שרקנים ועוד,
הטסת חתול לחו"ל
בעולם בו האופציה לרילוקשיין מטעם עבודה או סתם מתוך רצון לטייל ולגור בחו"ל הפכה לרלוונטית מתמיד, הרעיון של נסיעה עם חתולים הופך לאופציה ראלית בהחלט (אך לעיתים מסובכת אף יותר מהטסת כלב).
הטסת כלבים: טיול לחו"ל עם החבר על ארבע
בעולם הקסום של בעלות ודאגה לחיות מחמד, הרצון לטייל ולחקור אופקים חדשים משתלב לעתים קרובות עם האהבה שאנו חולקים לחברינו הנאמנים שלנו על ארבע.
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם