הטסת חיות שונות

בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה במספר האנשים הבוחרים להחזיק בחיות מחמד... פחות שגרתיות, בין אם זה תוכים, ארנבים, חמוסים שרקנים ועוד,

הטסת חיות מחמד אקזוטיות מהווה תחום מיוחד. בשנים האחרונות רואים עלייה ניכרת באנשים שמעדיפים להחזיק בחיות מחמד כגון תוכים, ארנבים, חמוסים שרקנים ועוד.

הטסה של חיות מחמד אקזוטיות מעוררת אתגרים מיוחדים שדומים לטיסות רגילות של כלבים וחתולים, אך מורכבים יותר מכך. אחד מהם הוא הבחירה המדויקת של חברת הטיסה הרלוונטית והתומכת בהטסת חיות מחמד אקזוטיות. חברות רבות מציעות שירותי טיסה עבור בעלי חיים, אך לא כל חברה מתמחה ומבינה בצורכים המיוחדים של בעלי החיים האקזוטיים.

הטסה של חיות מחמד אקזוטיות כוללת מגוון של אספקטים רפואיים, כמו גם תנאים מיוחדים הכוללים בתוכם את בטיחות ורווחתה חיית המחמד. כל זאת, דורש תיאום והתאמה מיוחדת של כל פרט ופרט תוספת עבודה ואחריות מוגברת מצד הבעלים.

בנוסף, יש לקחת בחשבון את הרגולציות השונות בין מדינות בנושא ההטסה של חיות מחמד אקזוטיות. לדוגמה, מדינות שונות יכולות להטיל דרישות שונות על סוגי החיות שמורשות להיכנס, רישוי ותעריפי יבוא כו.

הטסת חיות מחמד אקזוטיות היא תחום מיוחד שדורש התמחות ותיאום מקצועי על מנת להבטיח נסיעה בטוחה ונעימה לבעלי החיים ולבעליהם כאחד.

חברת פט פספורט מציעהליווי מקצה לקצה בתהליך, עזרה בארגון הנסיעה, טיפול בבירוקרטיה ואף תכנון מסלולי הטיסה המתאימים לצרכי הנוסעים והחיות המחמד שלהם.

ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

מאמרים נוספים

הטסת חתול לחו"ל
בעולם בו האופציה לרילוקשיין מטעם עבודה או סתם מתוך רצון לטייל ולגור בחו"ל הפכה לרלוונטית מתמיד, הרעיון של נסיעה עם חתולים הופך לאופציה ראלית בהחלט (אך לעיתים מסובכת אף יותר מהטסת כלב).
הטסת כלבים: טיול לחו"ל עם החבר על ארבע
בעולם הקסום של בעלות ודאגה לחיות מחמד, הרצון לטייל ולחקור אופקים חדשים משתלב לעתים קרובות עם האהבה שאנו חולקים לחברינו הנאמנים שלנו על ארבע.
שירותי רילוקיישן מקיפים לכל בני הבית
שירותי רילוקשיין מקיפים לכל בני הבית
רילוקיישן לחיות מחמד הוא תהליך לא קל עבור חברינו הקטנים. ריחות, מראות וצלילים מוכרים מהווים את היסוד לתחושת הבטחון של כל חיית מחמד
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם