הטסת כלבים: טיול לחו"ל עם החבר על ארבע

בעולם הקסום של בעלות ודאגה לחיות מחמד, הרצון לטייל ולחקור אופקים חדשים משתלב לעתים קרובות עם האהבה שאנו חולקים לחברינו הנאמנים שלנו על ארבע.

המחשבה לטוס לחופשה או לרילוקיישן עם הכלב שלך עשויה להיראות כמו חלום מסובך מאוד להגשמה, אבל עם ההדרכה והתמיכה הנכונות היא יכולה להפוך למציאות פשוטה. במדריך להטסה לכלבים  נתעמק בהיבטים השונים של טיסה עם כלבים, בחינת טפסי טיסה, הכנה והתהליך המורכב של הזמנת כרטיס למלווה לטיסה שלך. כשאנחנו יוצאים למסע הזה ביחד, דמיינו חוויה חלקה מהרגע שהחלטתם לטוס עם חיית המחמד האהובה שלכם ועד ההגעה המשמחת ליעד שבחרתם.

הכנה להמראה: טפסי טיסה ועוד

טיסה עם חברך הפרוותי דורשת תכנון והכנה מדוקדקים. בדיוק כמו שבני אדם צריכים כרטיס עלייה למטוס כדי לנסוע, חיות מעופפות, כולל כלבים, דורשות תיעוד ספציפי ועמידה בתקנות חברת התעופה. השלב הראשון בתהליך כרוך בהבנת צורות הטיסה השונות הזמינות ובחירת האחת המתאימה ביותר לצרכי בן לוויה הכלב שלך.

 1. דרכונים ותיעוד לחיות מחמד:
  לפני היציאה למסע, ודא שלכלב שלך יש את הניירת הדרושה, כולל דרכון לחיות מחמד וחיסונים עדכניים. למדינות שונות יש דרישות משתנות, לכן חיוני לחקור ולציית לתקנות הספציפיות של היעד שלך.
 2. הגודל קובע: בחירת צורת הטיסה הנכונה:
  כלבים מגיעים בכל הצורות והגדלים, ואותו הדבר חל על הדרכים שבהן הם יכולים לנסוע. חברות תעופה מציעות צורות טיסה שונות בהתאם לגודל בן לוויה הכלב שלך. מנסיעות בתוך תא תא עבור גזעים קטנים ועד תא מטען מעוצב במיוחד עבור כלבים גדולים יותר, הבנת האפשרויות מבטיחה מסע נוח וללא מתחים עבור חיית המחמד שלך.
 3. התאמת נתיב הטיסה האידיאלי עבור בעלי חיים מעופפים:
  כשם שבני אדם בוחרים בנתיבי הטיסה הנוחים והיעילים ביותר, חשוב לקחת בחשבון את שלומו של חברכם הפרוותי בעת תכנון המסע. בחר בטיסות ישירות במידת האפשר כדי למזער את זמן הנסיעה ולהפחית את הלחץ על הכלב שלך. בנוסף, חקרו חברות תעופה ידידותיות לחיות מחמד שמתעדפות את הבטיחות והנוחות של בעלי חיים מעופפים.

הזמנת כרטיס למלווה הכלב שלך

כעת, לאחר שניווטתם את שלבי ההכנה הראשונים, הגיע הזמן לחקור את המורכבות של הזמנת כרטיס לכלב שלכם. למרות שזה עשוי להיראות פשוט, ישנם פרטים חיוניים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח חווית נסיעה חלקה ומהנה עבורך ועבור חיית המחמד שלך.

 1. יצירת קשר עם חברת התעופה:
  לאחר שהחלטתם על תאריכי הנסיעה שלכם ובחרתם חברת תעופה, פנו אליה ישירות כדי לברר לגבי המדיניות הספציפית שלהם לגבי טיסה עם כלבים. לחלק מחברות התעופה יש הגבלות על מספר חיות המחמד המותרות לטיסה, לכן מומלץ להזמין את הכרטיס של הכלב שלכם זמן רב מראש כדי להבטיח מקום.
 2. שירותי טיולים מיוחדים לחיות מחמד:
  לחוויה נטולת מתח, שקול להשתמש בשירותי נסיעות לחיות מחמד מיוחדים המוצעים על ידי חברות כמו שלנו. שירותים אלו יכולים לסייע בניווט בתהליך המורכב של הזמנת כרטיס לכלב שלך, ולהבטיח את כל הסידורים הנדרשים לנסיעה נוחה.
 3. בתא תא או מטען:
  בהתאם לגודל ולגזע של הכלב שלך, תצטרך להחליט אם הוא ייסע איתך בתא הנוסעים או בתא המטען. לגזעים קטנים יותר יש בדרך כלל אפשרות לנסוע בתוך תא הנוסעים, מה שמאפשר קרבה והרגעה במהלך הטיסה. גזעים גדולים יותר עשויים להיות נוחים יותר בסביבה המאובטחת של תא המטען, מצוידים באוורור ובקרת אקלים נאותים.

דרישות רפואיות ושיקולים גלובליים

בזמן שאתם מכינים את הכלב שלכם להרפתקה המוטסת שלו, חיוני להיות מודע לדרישות הרפואיות המגוונות ולשיקולים הגלובליים שבא לידי ביטוי בעת הטסת בעלי חיים בינלאומית.

 1. בדיקת בריאות וטרינרית:
  קבע בדיקת בריאות וטרינרית יסודית לפני המסע שלך. וודאו שהכלב שלכם בריא ומעודכן בחיסונים. מדינות מסוימות עשויות לדרוש אישורי בריאות נוספים, לכן התייעץ עם הווטרינר שלך כדי לעמוד בתקנות היעד הספציפיות.
 2. שבבים וזיהוי:
  מדינות רבות מחייבות ביצוע מיקרו-שבבים עבור בעלי חיים מעופפים, מה שמספק שיטה מאובטחת לזיהוי. ודא שהשבב של הכלב שלך רשום עם פרטי הקשר הנוכחיים שלך, מה שיאפשר מפגש מהיר אם הם ייפרדו במהלך המסע.
 3. חקר תקנות ספציפיות למדינה:
  לכל מדינה מערכת חוקים ותקנות משלה לגבי כניסת בעלי חיים. חקור את הדרישות של מדינת היעד מבעוד מועד כדי למנוע סיבוכים של הרגע האחרון. זה עשוי לכלול תקופות הסגר, חיסונים נוספים או מסמך ספציפי.
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

מאמרים נוספים

הטסת חיות שונות
בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה במספר האנשים הבוחרים להחזיק בחיות מחמד... פחות שגרתיות, בין אם זה תוכים, ארנבים, חמוסים שרקנים ועוד,
הטסת חתול לחו"ל
בעולם בו האופציה לרילוקשיין מטעם עבודה או סתם מתוך רצון לטייל ולגור בחו"ל הפכה לרלוונטית מתמיד, הרעיון של נסיעה עם חתולים הופך לאופציה ראלית בהחלט (אך לעיתים מסובכת אף יותר מהטסת כלב).
שירותי רילוקיישן מקיפים לכל בני הבית
שירותי רילוקשיין מקיפים לכל בני הבית
רילוקיישן לחיות מחמד הוא תהליך לא קל עבור חברינו הקטנים. ריחות, מראות וצלילים מוכרים מהווים את היסוד לתחושת הבטחון של כל חיית מחמד
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם