רילוקיישן לחיות מחמד קצרות חוטם

רילוקיישן לכלב או חתול הוא תהליך לא פשוט המשתנה מבעל חיים אחד למשנהו, אבל בזנים מסויימים של חיות מחמד יש אפילו עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

רילוקיישן לכלב או חתול הוא תהליך לא פשוט המשתנה מבעל חיים אחד למשנהו, אבל בזנים מסויימים של חיות מחמד יש אפילו עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. הטסת חיות מחמד קצרות חוטם מהווה אתגר מיוחד בשל המבנה האנטומי הייחודי שלהן, הגורם לקשיי נשימה הגוברים בתנאי מזג אוויר חמים או קרים מהרגיל, וכן במתח הכרוך בהטסת בעל חיים.

 

ההנחיה הכללית היא לא להטיס חיית מחמד קצרת חוטם בתנאי מזג אוויר חמים במיוחד. התנאים האידיאליים להטסת חיית מחמד קצרת חוטם הוא כאשר הטמפרטורה לא עולה על 24 מעלות בכל אחד משלבי המסע, כולל שדה התעופה עצמו.

בארצות הברית, ואף בשאר העולם, חברות תעופה רבות אינן מוכנות להטיס חיות מחמד קצרות חוטם בחודשי הקיץ, והגבלות נוספות חלות על הטסת כלבים מגזעים מסויימים, לדוגמא, איסור על הטסת בולדוגים, פאגים, וכלבי בוסטון טרייר בין ה 15 למאי וה – 15 לספטמבר.

חברות התעופה כוללות ברשימת חיות המחמד קצרות החוטם את הזנים הבאים:

במקרה של רילוקיישן לכלב:

  •     אפן פינצ'ר, בולדוג אמריקאי, בוסטון טרייר, בוקסר, גריפון בריסלי, בולדוג, בולמאסטיף, קבלייר קינג צ'ארלס ספניאל, קאנה קורסו, דוגו ארגנטינו, דוג דה בורדו, קינג צ'ארלס ספניאל, בולדוג צרפתי, צ'ין יפני, לאסה אפסו, מסטיף נפוליטנו, פקינז, פרסה קנריו, פאג, רוטווילר, שארפיי, שי טסו, ספניאל טיבטי, בולדוג מעורב עם בוקסר.

 

במקרה של רילוקיישן לחתול:

  •     בריטי קצר-שיער, הימלאיה, פרסי, אקזוטי קצר שיער.

כאמור, הטסת חיות מחמד קצרות חוטם דורשת תשומת לב מיוחדת, בחירה מושכלת של מועד הטסת בעל החיים, וייעוץ על ידי מומחה רילוקיישן לבעלי חיים על מנת להבטיח תכנון מוצלח, טיסה בטוחה ונחיתה רכה עבור בעל החיים שברשותכם.

אך יש גם חדשות טובות - עם הידע וההכוונה הנכונים, הטסת חיית המחמד קצרת החוטם שלכם תהיה קלה וחלקה.

ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

מאמרים נוספים

הטסת חיות שונות
בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה במספר האנשים הבוחרים להחזיק בחיות מחמד... פחות שגרתיות, בין אם זה תוכים, ארנבים, חמוסים שרקנים ועוד,
הטסת חתול לחו"ל
בעולם בו האופציה לרילוקשיין מטעם עבודה או סתם מתוך רצון לטייל ולגור בחו"ל הפכה לרלוונטית מתמיד, הרעיון של נסיעה עם חתולים הופך לאופציה ראלית בהחלט (אך לעיתים מסובכת אף יותר מהטסת כלב).
הטסת כלבים: טיול לחו"ל עם החבר על ארבע
בעולם הקסום של בעלות ודאגה לחיות מחמד, הרצון לטייל ולחקור אופקים חדשים משתלב לעתים קרובות עם האהבה שאנו חולקים לחברינו הנאמנים שלנו על ארבע.
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם