עשרת הדברות להטסת כלב לחו"ל

הטסת כלב לחו"ל: מהן עשרת הדיברות של הטסת כלב לחול. מה חייבים לעשות ומה אסור לעשות על מנת לצלוח את המשימה בקלות. קראו את המאמר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים להטיס כלב לחו"ל.
עשרת הדברות להטסת כלב לחו"ל
  1. מהרגע בו החלטתם על טיסתכם, חשוב לא להתמהמה – חלק מהתהליכים דורשים זמן רב להשלמתם (כמה חודשים).
  2. מומלץ לעבוד בצורה מסודרת ולהכין רשימת מטלות שיש לדאוג להן לפני הטיסה עם חיית המחמד: ביקור אצל וטרינר, רכישת ציוד מתאים, בדיקות דם, אישורים רלוונטיים, ציוד נלווה חיוני.
  3. במידה והינכם מתכננים לחזור עם כלבכם חזרה ארצה – יש לקחת זאת בחשבון ולדאוג להכין את כל הניירת והמסמכים הנדרשים להשבת בעל החיים לישראל, שאינם בהכרח תואמים את הדרישות של המדינה אליה אתם טסים.
  4. במידה ולכלבכם ישנה בעיה רפואית או שעליו לעבור טיפולים או חיסונים שונים לא מומלץ לדחות זאת לחו"ל. ראשית כדי שגורמים אלו לא יהוו בעיה בטיסה ושנית כיוון ויתכן שכאשר תגיעו לארץ החדשה ייקח זמן להתאקלם ולמצוא וטרינר מקומי חדש עליו אתם סומכים.
  5. הזמינו כרטיס טיסה מחברות תעופה המוגדרות pet friendly. זכרו להזמין כרטיס עבורכם ועבור כלבכם. כמט בכל חברות התעופה קיימת הגבלה על כמות בעלי החיים היכולים להיות בתא הנוסעים ובתא המטען ולכן מומלץ לדאוג לכך מספיק זמן מראש.
  6. עדיף לקצר עד כמה שניתן את משך הטיסה – ולכן כדאי לטוס בטיסות ישירות ולהגיע בדרך הקצרה ביותר האפשרית.
  7. לפני הטסת כלב לחו"ל, כדאי מאוד להרגיל את הכלב מראש למנשא ההטסה שלו, כלב אשר יכיר את המנשא, ישן עליו וירגיש בו בנוח פחות יילחץ במהלך הטיסה.
  8. במידה והמליצו לכם לתת לכלב טיפול תרופתי (הרגעה) במהלך הטיסה מומלץ מאוד לנסות זאת קודם בבית, שכן כך ניתן יהיה לדעת האם יש לתרופה תופעות לוואי או השפעה בלתי רצויה.
  9. במידה והכלב גדול וכבד רכוש מנשא אשר ניתן לפרקו כאשר הכלב אינו שוהה בו, וכזה הניתן לחבר לו גלגלים.
  10. במידה והכלב שלכם קטן מ 7 ק"ג והינכם מעוניינים לטוס איתו איתכם בתא המטען - בדקו מראש האם חברת התעופה מאפשרת זאת. כדי לרכוש כלוב טיסה בעל משקל קטן ככל האפשר על מנת להוריד את משקלו הכללי של הכלב והכלוב ביחד. בכל חברות התעופה המשקל הסופי של הכלב יחד עם הכלוב, הוא זה הקובע האם הכלב יכול לטוס איתכם בתא הנוסעים או שיצטרך לטוס בתא המטען.
עשרת הדברות להטסת כלב לחו"ל
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

מאמרים נוספים

הטסת חיות שונות
בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה במספר האנשים הבוחרים להחזיק בחיות מחמד... פחות שגרתיות, בין אם זה תוכים, ארנבים, חמוסים שרקנים ועוד,
הטסת חתול לחו"ל
בעולם בו האופציה לרילוקשיין מטעם עבודה או סתם מתוך רצון לטייל ולגור בחו"ל הפכה לרלוונטית מתמיד, הרעיון של נסיעה עם חתולים הופך לאופציה ראלית בהחלט (אך לעיתים מסובכת אף יותר מהטסת כלב).
הטסת כלבים: טיול לחו"ל עם החבר על ארבע
בעולם הקסום של בעלות ודאגה לחיות מחמד, הרצון לטייל ולחקור אופקים חדשים משתלב לעתים קרובות עם האהבה שאנו חולקים לחברינו הנאמנים שלנו על ארבע.
ליווי יד ביד והתחייבות ל-100% דיוק
בכל שלבי התהליך
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם